ساخت اپلیکیشن رستورانی

امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده مردم از اپلیکیشن همراه سبب شده کسب و کار‌ها با ساخت اپلیکیشن بازار کار خود را وسعت دهند. در حیطه رستوران، غذای آماده و فست فود کسب مشتریان دائمی و وفادار از برجسته ترین نکات بازاریابی حرفه‌ای است. با ساخت اپلیکیشن رستورانی می توانید با مشتریان ارتباط دائمی و رایگان داشته باشید. هدف کلیدی ساخت اپ رستوران دسترسی سریع مشتری به منو، قیمت‌ها، رزرو، سفارش و پرداخت آنلاین است.

مزایا ساخت اپلیکیشن رستوران

مشاهده منو

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سفارش غذا و پرداخت آنلاین

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ارتباط و تعامل دائمی با مشتریان

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اعمال کد تخفیف

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ارائه خدمت به مشتریان در زمان کم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مکان یابی رستوران

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

 • ساخت اپلیکیشن عمومی

  نمونه کار ها

  اپلیکیشن فروشگاهی کُنگ سی

  من متن اسلایدشو هستم.شما می توانید متن را از آیتم اسلاید ها ادیت کنید.
 • ساخت اپلیکیشن عمومی

  نمونه کار ها

  اپلیکیشن فروشگاهی ایرانیول

  من متن اسلایدشو هستم.شما می توانید متن را از آیتم اسلاید ها ادیت کنید.

مشاوره رایگان اپ بساز

اگر نیاز به مشاوره اختصاصی دارید، اپ بساز تیمی درجه یک از مشاوران فنی حرفه ای برای کمک به شما فراهم کرده است. کافیست شماره تلفن خود را وارد کنید تا مشاوران اپ بساز با شما تماس بگیرند.

با ما تماس بگیرید

09190804484

09190804484

اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خبری

اپلیکیشن مشابه دیوار

اپلیکیشن رستورانی

اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن املاکی

اپلیکیشن عمومی

اپلیکیشن پزشکی

اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن املاکی

اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خبری

اپلیکیشن مشابه دیوار

اپلیکشن رستورانی

اپلیکیشن عمومی

اپلیکیشن پزشکی

ساخت اپلیکیشن آماده با اپ بساز

امروزه اپلیکیشن‌ها راهی نو برای توسعه کسب و کارها هستند. و همین امر اهمیت ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای و جذاب را نشان می‌دهد. اپ بساز با ارائه اپلیکیشن آماده سبکی نو را در ساخت اپلیکیشن در پیش گرفته است. که هدف آن این است که کاربر بدون دانش برنامه نویسی با قیمت مناست و در سریع ترین زمان اپلیکیشن حرفه‌ای خود را در اختیار داشته باشد.

کاربرد ساخت اپلکیشن آماده اپ بساز

ساخت اپلیکیشن اختصاصی معمولا نیاز به هزینه و زمان زیادی دارد. و کسب و کارها برای صرفه جویی در زمان و هزینه از اپلیکیشن های آماده استفاده می کنند. اپ بساز یکی از پیشگامان ساخت اپلیکیشن آماده حرفه‌ای است. و از ویژگی های شاخص آن می توان به الگو گرفتن از امکانات اپ‌های پرطرفدار و محبوب در کسب و کارهای مختلف را ذکر کرد که تمام امکانات یک اپلیکیشن را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

ساخت اپلیکیشن اندروید

اپ بساز یکی از بهترین شرکت‌های ساخت اپلیکیشن اندروید است. این شرکت دارای تیمی حرفه‌ای از متخصصان برنامه نویسی اندروید را دارد. هدف اپ بساز ساخت اپلیکیشن اندروید با بالاترین کیفیت با توجه به درخواست کاربر است

ساخت اپلیکیشن ios

از امتیازات ساخت اپلیکیشن اپ بساز این است که شما هر نوع اپلیکیشنی را بسازد، اپ بساز پلتفرم اندروید و ios را با هزینه مناسب تحویل می‌دهد. معمولا طراحی اپلیکیشنios  به صورت جداگانه هزینه‌ی بالاتر از اندروید دارد.

مزایای ساخت اپلیکیشن آماده اپ بساز

باعث حفظ و نگهداری مشتری می‌شود.

باعث انگیزه در کاربر برای تعامل می‌شود.

باعث کاهش هزینه تبلیغات می‌شود.

باعث شناخت و معروفیت برند تجاری می‌شود.

باعث افزایش بهره‌وری کسب‌وکار شما می‌شود.

مزایا طراحی اپلیکیشن با اپ بساز

امکانات ساخت اپلیکیشن آماده اپ بساز

مدیریت ساده پنل‌کاربری ساخت اپلیکیشن

مدیریت ساده پنل‌کاربری

تجربه کاربری عالی ساخت اپلیکیشن

تجربه کاربری عالی

درخواست توسعه شخصی​ ساخت اپ

درخواست توسعه شخصی

طراحی رابط کاربری اختصاصی ساخت اپلیکیشن

طراحی رابط کاربری اختصاصی

تضمین امنیت اپلیکیشن​ ساخت app

تضمین امنیت اپلیکیشن

سرعت فوق العاده​ ساخت اپلیکیشن

سرعت فوق العاده

انتشار در تمامی استورها​ طراحی اپ

انتشار در تمامی استورها

مبتنی بر بروزترین تکنولوژی ساخت اپلیکیشن

مبتنی بر بروزترین تکنولوژی

تحویل اپلیکیشن در سریع‌ترین زمان​ ساخت اپ

تحویل اپلیکیشن در سریع‌ترین زمان

ساخت اپلیکیشن اختصاصی

ساخت اپلیکیشن اختصاصی به شما این امکان را می دهد که با تمرکز بیشتری بخش‌های مهم کسب و کار خود را در اپلیکیشن داشته باشید. تیم اپ بساز، آمادگی دارد تا ایده‌های نوآورانه شما را در کمترین زمان و بهترین کیفیت ارائه دهد.

چرا ساخت اپلیکیشن اختصاصی اپ بساز

سازگاری با نیاز فردی

اپلیکیشن اختصاصی با در نظر گرفتن کسب و کار شما توسعه یافته است و این موضوع کارایی اپلیکیشن را تا 46% افزایش می دهد.

مزیت رقابتی بیشتر

اپلیکیشن اختصاصی به دلیل اضافه کردن آپشن‌های کاربردی سبب تمایز اپ می شود.

خاص بودن نسبت به رقبا

اپلیکیشن اختصاصی با داشتن طراحی منحصر به فرد سبب متمایز کردن شما از رقبا می شود.

توسعه آسان اپلیکیشن اختصاصی

از ویژگی های اپلیکیشن اختصاصی قابلیت توسعه آسان آن است که این امکان را فراهم می‌کند برنامه با توجه به نیاز کاربر تغییر و یا بروز شوند.

بروز‌ترین فناوری

اپلیکیشن‌هایی که با اپ بساز ساخته می‌شوند بر پایه فریم ورک قدرتمند Flutter که توسط شرکت گوگل ارائه شده نوشته شده‌اند.  

اتصال به وبسایت

با اپلیکیشن اختصاصی این قابلیت وجود دارد که اطلاعات اپیکیشن خود را از وب سایتتان دریافت کنید.

سفارش ساخت اپلیکیشن اختصاصی اپ بساز

سفارش ساخت اپلیکیشن اختصاصی در اپ بساز به صورت آنلاین امکان پذیر است. برای سفارش ساخت اپلیکیشن اختصاصی می‌توانید فرم تماس با ما را پر کنید یا به صورت مستقیم با مشاوران ما ارتباط داشته باشید.

ساخت اپلیکیشن متناسب با طراحی سایت

سفارش ساخت اپلیکیشن آماده

اپ بساز با هدف ساخت بهترین اپلیکیشن‌های هر کسب و کار و ارائه آن برای دیگر کسب و کارها مرتبط در مدت زمان کم و قیمت مناسب است. برای سفارش ساخت اپلیکیشن آماده می‌توانید فرم تماس با ما را پر کنید یا به صورت مستقیم با مشاوران ما ارتباط داشته باشید.

ساخت اپلیکیشن متناسب با طراحی سایت یکی از موارد مهم توسعه بیزینس محسوب می‌شود. بدین جهت که می‌تواند در برند سازی، راحتی ارتباط با کاربر و کاهش هزینه تبلیغات موثر باشد.

مراحل سفارش ساخت اپلیکیشن اختصاصی

مشخص کردن ایده

مهم‌ترین بخش‌ ساخت اپلیکیشن  ایده پردازی و نیازسنجی آن است. اپ بساز با هدف رسیدن به بهترین راه حل برای توسعه نرم افزار جلساتی را با کارفرما برگذار می‌کند. بدین منظور که مراحل کار در مدت زمان کوتاه و هزینه کم باشد.

مشخص کردن طرح

بعد از مشخص شدن ایده نوبت به طراحی وایرفریم از ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن است. این طرح اولیه می تواند با بازبینی‌های و نظر کارفرما عوض شود تا اینکه بهترین رابط کاربری را در اپ اندروید و ios را داشته باشیم.

طرح گرافیک اولیه

بعد از طراحی وایرفریم، تیم اپ بساز براساس آن با نرم افزار های گرافیکی حرفه‌ای (فیگما، ایکس‌دی) طراحی اپلیکیشن را انجام می‌دهد. یک اپلیکیشن با طراحی جذاب نسبت به یک اپلیکیشن با ویژگی‌های مشابه کاربران بیشتر خواهد داشت.

پیاده سازی ظاهر اپلکیشن

در این بخش متخصص فرانت کار برنامه نویسی قالب برنامه را با توجه به طرح گرافیکی انجام می دهد. دلیل اهمیت این بخش تعامل همیشگی کاربر با آن است.

برنامه نویسی

بعد از کدنویسی قالب متخصص بک اند برای پویا سازی اپلیکیش اقدام به ساخت دیتابیس و متصل کردن آن به قالب برنامه می‌کند.

انتشار اپ در استورها

بعد از ساخت اپلکیشن، انتشار آن در فروشگاه‌های مجازی مثل: App Store, Google play بازار و سیب اپ کسب و کار شما وارد بازار تجارت الکترونیک می‌شود.

پشتیبانی از اپلیکیشن موبایل

مهمترین بخش ساخت اپلیکیشن بعد از تحویل اپ به کارفرما شروع می‌شود. پشتیبانی مرحله آخر و روندی طولانی از آپدیت اپ تا اضافه کردن امکانات جدید و بهینه سازی امکانات قبلی را شامل می شود. در این مرحله وجود یک تیم فنی و متخصص الزامی است. اپ بساز با پشتیبانی 24 ساعته این اطمینان را می دهد که همیشه همراه شماست.

آیا می دانید اسنپ فود در سال ۱۳۹۹، روزانه حدود ۷ میلیارد تومان فروش داشته است؟

آیا می دانید ۶۰ درصد مردم ایالات متحده حداقل یک بار در هفته غذا سفارش می دهند؟

آیا می دانید ۵۵ درصد مردم ترجیح می دهند بدون ارتباط با شخصی، غذا سفارش دهند؟

آیا می دانید ۵۱.۵ درصد از مشتریان دوست دارند که غذا را از اپلیکیشن همان رستوران سفارش دهند؟

اپلیکیشن های رستورانی معروف

اسنپ فود از جمله محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های سفارش غذا است که امکانات متنوعی دارد. که می توان به امکاناتی نظیر جستجوی رستوران نزدیک، دیدن منو به روز رستوران‌ها، تصاویر غذا، نظرات و امتیاز هر رستوران، تنوع بی نظیر غذا، پیگیری آنی سفارش، تخفیف ویژه برای هر غذا، افزودن رستوران جدید، همکاری با سوپرمارکت‌ها، پروتئینی ها، کافه‌ها، میوه فروشی‌ها، آجیل فروشی‌، فیلتر‌های مختلف برای جستجوی سریع، افزودن رستوران به علاقه مندی، ذخیره آدرس، پشتیبانی آنلاین و... اشاره کرد.

چیلیوری یکی دیگر از محبوب‌ترین اپلیکیشن های رستورانی در بین کاربران ایرانی است. چیلیوری امکاناتی نظیر مرتب‌سازی رستوران‌ها، جستجو خودکار بر مبنای مکان، فیلتر بر مبنای (نوع غذا، زمان ارسال، سطح اقتصادی)، تخفیف در رستوران‌های نزدیک مشتری، ثبت نظرات مشتری، پشتیبانی آنلاین، انواع روش پرداخت، دریافت غذا در محل رستوران، زمان دقیق تحویل غذا، ذخیره آدرس، تضمین کیفیت سرویس‌دهی و خدمات، راهنمای خرید، راهنمای پرداخت آنلاین، سوالات متداول و... است.

ریحون هم یکی از بهترین اپلیکیشن رستورانی که تمرکز بیشتر آن بر روی تخفیف رستوران‌ها می باشد. این بدین معنی‌ست ریحون روزی بدون تخفیف نیست! ریحون امکاناتی نظیر مکان‌یابی خودکار، رستوران‌ها و غذاهای متنوع، روش‌های پرداخت مختلف، امکان دیدن منو عکس‌دار رستوران‌‌ها، دستورات آشپزی فوق العاده برای کاربران، امکان مشاهده نظر‌ها و نقد و بررسی رستوران‌ها، بهترین رستوران در یک ماه براساس امتیاز مشتری ها، پشتیبانی هنگام سفارش غذا، حضور در شبکه های اجتماعی و... است.

رستورانتو منتقل کن به جیب مشتری هات!

اپلیکیشن رستورانی

فقط در ۳۰ روز
12 میلیون
 • سفارش آنلاین غذا
 • مشخص کردن آدرس روی نقشه
 • پرداخت آنلاین و در محل
 • پنل ادمین حرفه ای
سوالات متداول ساخت اپلیکیشن

سوالات متداول

ساخت اپلیکیشن مورد نیاز بدون کدنویسی و با هزینه و زمان بهینه همیشه یکی از دغدغه های کسب و کار های کوچک و بزرگ بوده.

اپ بساز اومده تا با پنل و قابلیت هایی که در اختیار قرار میده این امکان رو فراهم کنه تا هر کسب و کاری براحتی بتونه بدون نیاز به کدنویسی اپلیکیشن مورد نظر خودشو بسازه.

عجیبه برات؟ خودت وارد پنل اپ بساز شو و تست کن 🙂

مهم ترین بخش در هر اپلیکیشن قالب حرفه ای و کاربر پسند اون هست که بتونه هر فردی رو جذب خودش کنه و از این طریق باعث برند شدن کسب و کار شما بشه.

اما نکته اینه که قالب ها باید توسط افراد حرفه ای طراحی بشن تا اپلیکیشن هیچ افتی نداشته باشه.

اپ بساز همون ابتدای کار یه عالمه قالب حرفه ای و کاربرپسند در اختیار شما قرار میده که میتونید از همشون برای طراحی اپلیکیشن مورد نیاز کسب و کار خودتون استفاده کنید.

همه ما اطلاع داریم که ساخت یک اپلیکیشن اختصاصی هزینه خیلی زیادی برای ما داره و گاهی اوقات اصلا به صرفه نیست که برای کی کسب و کار نوپا این همه هزینه کنیم.

هزینه ساخت اپلیکیشن با استفاده از اپ بساز بسیار پایین هست و کاملا به همین منظور طراحی شده تا از هزینه زیاد ساخت اپلیکیشن های اختصاصی جلوگیری کنه.

انتشار اپلیکیشن داخل گوگل پلی به دلیل تحریم هایی که وجود داره یک فرآیند دشوار و پر هزینه به حساب میاد و اگر به این موضوعات اشراف نداشته باشید یک کار تقریبا غیرممکن هست.

ما داخل اپ بساز اومدیم همه این زیرساخت هارو فراهم کردیم و کافیه شما فقط درخواست بدید که میخواهید اپلیکیشن خودتون رو داخل گوگل پلی منتشر کنید و این کار در کمترین زمان ممکن انجام میشه.

قطعا مهم ترین گزینه در هر پروژه یا کسب و کاری هزینه اون هست، اپ بساز هزینه بسیار پایین تری نسبت به اپلیکیشن اختصاصی داره و کاملا برای کسب و کار های نوپا و کوچک به صرفه هست.

دومین گزینه زمان ساخت اپلیکیشن هست. واقعا به نظرتون یک روز برای ساخت یک اپلیکیشن حرفه ای و مادام العمر زمان زیادیه؟

سومین گزینه کیفیت اپلیکیشن هست. اگه شما سفارش یک اپلیکیشن اختصاصی بدید ممکنه طرح و قالب اون رو نپسندید و تغییر این طرح و قالب کار پیچیده و زمان بری هست اما اگه از اپ بساز استفاده کنید چندین قالب حرفه ای و فکر شده براتون وجود داره که هر کدوم رو خواستید میتونید انتخاب کنید و از نهایت کیفیت بهره مند بشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن شرکتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تماس با ما